<oembed><version>1.0</version><provider_name>VALRESA</provider_name><provider_url>https://valresa.com/en/</provider_url><author_name>valresa</author_name><author_url>https://valresa.com/en/author/valresa/</author_url><title>PE54AT6005188GLG 1(4)-ES.pdf - VALRESA</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="1MEp5oHqfh"&gt;&lt;a href="https://valresa.com/en/download/pe54at6005188glg-14-es-pdf/"&gt;PE54AT6005188GLG 1(4)-ES.pdf&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://valresa.com/en/download/pe54at6005188glg-14-es-pdf/embed/#?secret=1MEp5oHqfh" width="600" height="338" title="&#x201C;PE54AT6005188GLG 1(4)-ES.pdf&#x201D; &#x2014; VALRESA" data-secret="1MEp5oHqfh" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;